SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Trafic 1.9 Disel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Lloji :
Renault Trafic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
124119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Trafic 1.9Disel i sapo ardhur nga Ch pres blers serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zuka
Prishtinë
044179983
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »