SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra 1.6 i
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
38
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
124125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te rregullt i ç'lajmruar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatos
049/267-268
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »