SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES-BENZ 350 BLUETEC (4MATIC)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
Lloji :
Mercedes ML 350
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
3500.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
124136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Erber Prizren

045 255 359
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »