SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ford fiesta 1.8 1 vjet regjistrim
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Lloji :
Ford Fiesta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1989
ID e produktit :
124163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ford fiesta naft 1 vjet regjistrim ne gjendje shum te.mir teknike qmimi i negoviushem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Gadime E Poshtëme
044624536
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »