SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
passat 2.0 tdi bluemotion
Çmimi :
€13,400.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
124164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet passati ne gjendje te mir posedon klimatronik senzor parkingu auto hold start stop rexhistrimi i par ne kosov posedon edhe liber servisi me rryp dhomzor te ndrrum etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
rrahim
Prishtinë
044 431 935
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »