SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 sw
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,500
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
124165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 307 swKlimatronic dy zonale Abs espKarrika me nxemje Panoram 7 ulse Fellne goma re reja

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Pristina
+37745200704
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »