SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
gollf 4 1.9 tdi
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,700
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
124177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet goolf 1.9 tdi i thjesht pa te kuqe klim AC tempomat korrigat me nxemje km ika 205700

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
beni
Prishtinë
049299780
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »