SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C220
Çmimi :
€6,250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '16
Lloji :
Mercedes C 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
124192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes C220 gjendje shum mir posedon klim airbeg abs srs gjamat pasqyret edhe shiberi me rym fellnet 16 me gomat m+s treja si jasht edhe mrena osht paster servis kryne regjistrimi 04.06.2016 kontam me viber +37744936937

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erol
Prizren
+37744936937
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »