SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pezho 2007
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:23
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
124229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pezho 307 / 2.0 / 16 vintill viti 2007
Ne gjedje te mir e ardhu nga zvicrraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nua
Gjakovë
044859409
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »