SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Tauran
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
124259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tauran 2005 DSG 2.0 TDI

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gentrit
Malishevë
049548875
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »