SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL CORSA C 2002
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
117,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
124267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel corsa C (modeli comfort) viti i prodhimit 2002.Eshte 1.0 12V (benzinë) me shpenzime shume te vogla (4.5 litra ne qytet . ne rruge te gjate deri ne 7 litra).Ka alarm me bllokad te motorrit kunder vjedhjes,centrall nga fabrika me telekomand nga largsia,posedon ABS,Klimë(me mundsi me sill ajrin mrenda),AIRBAG,ESP,muzik te mire me zerues origjinal , Goma te veres Pirelli ,goma te dimrit Sava (vitin e kalum jon ble).Karriga shum te mira te pa demtuara ne asnje vend,timonin me pozicione,xhama me hapje elektrike, drita te interierit led,drita te tabeles led, drita te pozicionit led.Rexhistrim ka deri me 2 prill 2017 (me 1 prill 2016 e ka tkryme servisin komplet).Kilometra te kaluara jan afro 117.000 (15.000 i ka t kalume n Kosov se osht i ardhun nga Franca e osht i blem ne autosallon).QMIMI 3800 EURO me marveshje. NR.TEL :+37744897170 (edhe n'viber i njejti)/
Informata rreth publikuesit
Genc
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »