SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6
Çmimi :
€11,900.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
124272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 2.0 dizel, 167,000 me liber servisiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Ferizaj
044258830
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »