SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 2.0 2007
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
124282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt posedon:
klim,
airbag,
navigacion ,
senzor,
tempomat ,
ABS.
Eshte me 5 ulese,
Eshte i regjistruar.
Informata rreth publikuesit
GRANIT
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »