SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Merceses Amg 6200 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
161,763
Motori (kubik) :
6.20
Viti :
2008
ID e produktit :
124288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Full extra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muharrem
Pristina
+389 72 770 955
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »