SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pikad reno kango
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '16
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2003
ID e produktit :
124289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet reno kango Viti 2003 160.000 km I ardhur nga gjermania

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Zürich, Switzerland
+386 49109593
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »