SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT Shitet Polo 2003 1.4 16V
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '16
Lloji :
VW POLO
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
124301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo viti i prodhimit 06.2003

1.4 16v i ardhur nga zvicrra

posedon.

klimë

airbag

abs

esp

mbylljenen e xhamav elektronike

pasqyrat me nxemje

dhe fellne te veres 15she

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tin
Klinë
044569165
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »