SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Sprinter 2001
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2001
Ekstra :
Xhama Elektrikë
ID e produktit :
124313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Sprinter 316 dizel 2001 ne gjendje te mir edhe 11 muaj rks bejm ndrrim edhe me vetur BMW 730D Mercedes nr kontaktues 044-627-990
Informata rreth publikuesit
Venhar
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »