SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 106 1.0b 99 FIX 1 VIT RKS
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Peugeot 106
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
1999
Ekstra :
Immobiliser, CD Player, Radio, Airbags
ID e produktit :
124329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 106 1.0 benzin
Viti prodhimit: 1999
FIX 1 vit RKS, Denim NUK ka
Vetura eshte TIP TOP
Informata rreth publikuesit
Shuhab Krasniqi
Prishtinë
045690936
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »