SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 me nja te kuqe
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
241,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
124337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 me ni te kiqe servisni e krym regjistrim deri ne gusht viti 2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Randobravë
044814528
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »