SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 Allroad quattro
Çmimi :
€22,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '16
Lloji :
Audi Allroad
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
124349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 Allroad 3.0 TDI quattro

Full Service History
243 HP
Diesel
7 Shpejtesi
Automatik/Stronik
4x4
0-100KMH /6.4 s
Sport Seats
NAVI

Fuel consumption (economy) - urban8.7 l/100 km.
Fuel consumption (economy) - extra urban6.1 l/100 km
Fuel consumption (economy) - combined7.1 l/100 km.

049730009
Informata rreth publikuesit
Agon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »