SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat - automatik-2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
124351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT 2.0 TDi, AUTOMATIK, full opcion VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, nxemje ne sedile, Cd shallzher, Komanda ne timon, SENZORA PARKIMI PARA E MAS, 4 xhamat me rrym, pasqyret me rrym, Tempomat, Bordkompjuter, etj etj. Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtne

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
049518028
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »