SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen c3
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '16
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
124387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte shum e ruajtur mbrenda dhe jasht, diesel 1.4 hargjimet shum te vogla .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shpetim
Mitrovicë
049100131
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »