SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes opel astra H FULL OPTSION 150 ps 28/10/2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
124393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*OPEL ASTRA H 2010
* I DOGANUAR NE DHJETOR T2015
*NAVI (ME 2 CD )
*BLUETOOTH
*AUX
*CD PLAYER
*SENSORA SHIU
*FELLNE ORIGJINAL TE OPEL 17
* PASQYREN ME SENZORA
* PARTIKAL FILTER DPF EURO 5
*XHAMA ELEKTRONIK
*XHAMAT E ZI FABRIKISHT ( dhe ne librez)
*TIMON I LEKURES
*TIMON MULTIFUNKSIONAL
*NONSMOKER VEHCICLE
*ABS
*Airbags (Front and Side and More Airbags)
*ESP
*Immobilizer
*Isofix (child seat anchor points)
*Traction control
*BORDCOMPUTER
*TEMPOMAT
*PASQYRE ELEKTRIKE
*POWER ASSISTED STEERING

VIBER +37744771871
Informata rreth publikuesit
edi
Prishtinë
044771871
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »