SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aprilia SR 50cc
Çmimi fillestar :
€800.00
Ju kurseni :
€296.00 (37% zbritje)
Çmimi :
€504.00 Çmimi rritet në €800.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
31
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2002
ID e produktit :
124396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes aprilian racing ne gjendje shum te mir pune.Sapo i esht ber servisimi, i jan ndrruar komplet me klip ,me karrika etj, dhe i ardhur nga zvicra!Dogan te paguar.*gjithashtu per siguri e dergojm e verifikojm te mjeshtri*Qmimi pak i diskutueshem,Shkruani ne Viber!.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mehmet
Pejë
38649337006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »