SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Polo 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
124401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet polo 1.9 TDI - DI tkuqe ne gjendje te rregullt.
1 vit regjistrim.

045 409 112
Informata rreth publikuesit
Endrit
Vushtrri
044 524 944
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »