SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sprinter Volkswagen
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000,000
Viti :
1999
ID e produktit :
124414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamioneta Volkswagen LT 35, viti i prodhimit 1999. Ne gjendje shume te mire dhe me goma te reja. Gjatesia e rimorkios 4.10m. Pa dogane dhe me tabela te Zvicrres

Kontakt: 044/444464
Informata rreth publikuesit
Etnik
Therandë
044 444464
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »