SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 2
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1985
ID e produktit :
124421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 ngjyra e bardh 4 dyrviti prodhimit 1985regjistrim 01 deri me 30.07.20164 guma te dimrit / 4 guma te veresAlarm per sigurim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albin
Prishtinë
044558855 +38649323299
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »