SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reno clio
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
ID e produktit :
124422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet reno clio: Viti i prodhimit 2002130.000 kilometra1.2 benzinOsht shum i rujtun pa dogan me liber te servisimit kilomtra original

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blendar
Vushtrri
049183018
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »