SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtite vectra c
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
124427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vectra 2.2 dizell viti 2004 automatik tiptronikPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besi
Ferizaj
044 995 731 049 176 778
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »