SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mercedes sllon bejm ndrrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML-350
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1993
ID e produktit :
124431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroi mercedes sllon 10 muaj regjistrim Bejm ndrrim me vetura
Viber +38649165835
Informata rreth publikuesit
Dritero
Prishtinë
049165835
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »