SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318 Rks 7 muaj Bejm ndrrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '16
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
1991
ID e produktit :
124432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroi bmw 318 Rks 7 muaj regj centrall shiber elektronik pasqyre elektronike bejm ndrrim viber +38649165835

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dritero
Prishtinë
049165835
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »