SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOURAN 2.0 DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
226,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
124448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Koka e motorit e nderruar, zamajci i nderruar me garancion deri ne Dhjetor 16, AGR Ventili dhe ventili i gazrave i ri, servisimi i kryer dje (Vaj Aral 5/30 dhe filteri), Antifrizi i ri G12, regjistrim deri ne Tetor. Eshte ne gjendje teper te mire dhe i ruajtur. Hyjme edhe me ndrrim me Golf 6 ose dicka te tille ne kete kategori.
Informata rreth publikuesit
Fadil
Therandë
044184176
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »