SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4 1.9
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
247,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
124455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4. 1.9 TDI 66 KW 90 PS Ne gjendje shum te mir teknike Tempomat Karrikar e para me nxemjePasqyret me rrym Xhamat me rrym Shiber 4 Goma te reja M+ S 1 dor e vozitur n Kosove nga viti 2010 Vetura nuk eshte ne Apotek asniher nuk ka qen Regjistrim deri me 29.07.2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behar
Kosovo
049444935
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »