SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes E350 2011 3.5 CDI
Çmimi :
€35,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2011
ID e produktit :
124471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes E350 2011 3.5 CDI - full extra
I doganuar para 4 muajeve
Nr kontaktues 044955558
Informata rreth publikuesit
Endrit
Barcelona, Spain
044 922 357
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »