SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '16
Lloji :
Renault R 5
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
237,410
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
1986
ID e produktit :
124477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura esht ne gjendje te rregult ne komunikacion dhe ka regjistrim deri me 06.08.2016
per me shum informata na kontaktoni ne nr : 044-193-108 ose ne viber +38649701255.
Informata rreth publikuesit
Lindaa
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »