SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mz 250 cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Lloji :
MZ
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
28
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
1988
ID e produktit :
124478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorrin e tipi mz viti i prodhimit 1988 250 kubik shum i mir si dhe shum pak i perdorur ne kosov , osht me dogan por nuk ka regjistrim ka denim 10 muaj , nuk e shes nese blersi nuk e çlajmron.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premtim
Prishtinë
044 444 789
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »