SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fiesta 1.4 diesel - automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '16
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
134,665
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
124492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Fiesta 1.4 TDCI me 134665 te kaluara ka 68 kuaj fuqi (ps) dhe eshte automatik.

Ka regjistrim edhe 10 muaj

Interieri shume i ruajtur
Ne veture nuk eshte pire duhani asnjehere.

Ngjyra argjend.
Klima manuale
Komanda ne timon
4 dyer
Xhamat elektronik (perpara)
Xhamat prapa fabrikisht me ngjyre te zeze
Komanda per hapjen e bagazhit nga brenda
Cd-Player
ABS
Airbag
Pasqyrat elektrike
Mbyllje qendrore
Qeles me komanda + qelesi rezerve
Servisin e ka te rregullt.

Shpenzimet e vetures:

Shpenzimet - qytet: 5.2L
Shpenzimet - te kombinuar: 4.3L
Shpenzimet - te hapur: 3.5L

0-100 Kmh per 14 Sekonda.

Kapaciteti i rezervuarit: 45L
Gomat jane R14

Kontakto: 044 700-400
Informata rreth publikuesit
Vetura
Prishtinë
044 700 400
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »