SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Vektra 2.0 Benzin
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1990
ID e produktit :
124519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Vektra 2.0 Benzin esht shum e rujtne punon shumm mir ka regjistrim deri nentor Flm per mirkuptim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Durim
Gjakovë
044403072
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »