SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Sprinter 312
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
1996
Ekstra :
ABS, Hidraulik
ID e produktit :
124525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kombi mercedes sprinter 312,viti i prodhimit 1996,i sapo regjistruar,ne gjendje te rregullt
Informata rreth publikuesit
shendrit
Besianë
044948998
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »