SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf V 2.0 DSG-automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
124587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 DSG Automatik, 2004. Ne gjendje perfekte. Regjistrim deri ne 03.2017. Komanda ne timon, klimatronik, 4 xhamat me rryme, pasqyre me rryme dhe nxemje, cd charger 6 cd etj etj...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nik
Viti
044132937 viber: +38649132937
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »