SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Audi A4
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Radio, Airbags
ID e produktit :
124588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 karavan
Viti: 03/2004
1.9 TDI
Automatik
km: 227,000
Liber servisi
Klimatronik
ABS
Bordkompjuter
Fellne 16
4 xhama elektronik.
Vetura eshte pa dogan dhe gjendet ne Gjermani.
Informata rreth publikuesit
j
Prishtinë
045514444
Gjermani [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »