SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF PLUS 2.0 FULL EXTRA
Çmimi :
€8,950.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
228,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
124629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 Plus DSG 2.0
Klimatronik
Shpejsit ne Timon dhe komanda ne timon
Navigacion
Zederin (Bllokuesin e timonit per shkaqe sigurie)
Mp3 player Shanzheri me 6 CD
Shufrat e metalta mbi vetur per bagazh
Regjistrim deri ne prill 2017 po ashtu sigurim per Maqedoni deri ne fund te regjistrimit.
Vetem 1 muaj i vozitun ne Kosove.
Te gjitha serviset e kryera, vajrin me filtera edhe 10 mij Km.
Bateri me 2 vite garancion.
senzor parkimi
Ky eshte cmimi i fundit 8950 Euro
Informata rreth publikuesit
nexhat
Mitrovicë
044918718
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »