SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet E220 Avantgarde **90.000 KM**
Çmimi :
€7,450.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
90
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2002
ID e produktit :
124640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet E220 Avantgarde Automatik Me vetem 90.000km origjinal me garanci
disqe alomin
tavan xhami
tempomat
drita ksenon
Per te interesuarit me shum kontakt
viber.00355697314851
00355666666183
00355682070779
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shitje Makinash Gjermane
Shkodër, Albania
00355666666183
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »