SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2005
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
124642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.0 TDI 6 SHPEJTESI .POSEDON KLIMATRONIC 2 ZONALE NXEMJE KARRIKA .NAVIGACION.ESP.BORDKOMPJUTER .TEMPOMAT.PULLA NE VALLON .PASQYRET ME RRYM XHAMAT ME RRYM ULSET REKARO ME RREGULLIM .ESHTE I SERVISUAR ME RREGULL GJENDJA TIP TOP.
TEL 045 338 333
Informata rreth publikuesit
ARBER
Prishtinë
+38649726464
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »