SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOURAN
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Viti :
2004
ID e produktit :
124665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA TOURAN NGA ZVICRA 4200 EUR

PER INFO 0038649442500
Informata rreth publikuesit
luljeta-shala1
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »