SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '16
Lloji :
VW TIGUAN
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
136,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
124675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Tiguan 2.0 TDI 4 MOTION.Ka te kaluara vetem 136.000 me garancion dhe liber servisi.I posardhur nga Gjermani.Dogana dhe homologimi ne muajin Prill dhe Regjistrimi i pare ne KS.Ka regjistrim deri ne PRILL 2017

0037745888208
Informata rreth publikuesit
lorik.krasniqi94
045888208
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »