SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 3.0 v6 quatro 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
89,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
124676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 3.0 v6 quatro 245ps Automatik tiptronic Climatronik Karrikat Alcantara me nxemje Dy pal fellne te veres 20col ne vler prei 3.000euro dhe fellnet e dimrit me goma 18col vetura ka vetem 89000mi te kaluara te garantuara me libra te servisit 049 820 802
Informata rreth publikuesit
Ardin
Vushtrri
049820802
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »