SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Passat 1.9 Dizel
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
124749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Passat 1.9 Dizel
130 PS
Vetura per momentin eshte ne Zvicerr dhe eshte ne perdorim.
Shume i ruajtur dhe motori funksionon shume mire.
Per me shume informata, mundeni te me kontaktoni ne Viber, Whatsapp, ose me mesazh. Baza e çmimit eshte 3200 euro, por mundemi me gjet nje marreveshje.
Informata rreth publikuesit
Ardi
0041762370050
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »