SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel astra 2011
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
124780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.7 Cdti viti prodhimit 2011, me 6 shpejtsi frenin e dores elektrik, regjistrim deri prill 2017, 157.000km tverifikume, servisi i plot i krym te Opel Siqani, senzora te parkingut,18" fellne, ABS ,ESP, airbag x4, navigacion, bluetooth, AUX, dritaret elektrike, pasqyret elektrike etj.
vetura eshte ne gjendje te regullt teknike , nuk osht hipotek mund te perkthehet menjeher.
Informata rreth publikuesit
Lis
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »