SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320d
Çmimi :
€6,100.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
124793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 320d viti prodhimit 2002 bmw ka cd shanzher,climatronik,telekomana ne timon me ni fjal tip top

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
044415132
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »